Relaxační polštářek na oči - MATEŘÍDOUŠKA

Vyprodáno

Relaxační polštářek plněný lněným semínkem a mateřídouškou. Obal je ze 100% bavlny. Bylinky jsou ze sběru v ČR v roce 2020. Produkt vyroben v ČR.

Lze nahřívat a přikládat na různé části těla. Lze také chladit v mrazáku a použít pro ledování zranění.

V restorativní józe ideální pomůcka pro přikrytí očí.

Obal lze sundat a vyprat.

Rozměry: 11x24 cm

Váha: 200g

120,00 Kč

Kategorie

NECHYBÍ VÁM NĚCO ZA ODMĚNU?

Růženín, křišťál, ametyst: Žena

Jemné ženství doprovází jemné kousky příbuzných minerálů - ametyst, křišťál i růženín spojuje síla a pozitivní energie. Růženínu dominuje láska, křišťálu ochrana a ametystu očista.  Být ženou v mužském světě může být někdy náročné. Ale i při vytahování popelnice před dům nebo vrtání polic do zdi se můžete cítit jako princezny. Náramek tomu určitě pomůže.

160,00 Kč

Tyrkys a křišťál: ONA

Červený tyrkys poskytuje hojnost a zdraví. Je to barvou i materiálem ženský šutřík a všem do okolí zakřičí, že jeho majitelkou je silná žena. Sílu mu dodává právě křišťál, který vypadá křehce, ale zlomit jej není snadné.  Prostě tohle, rudá rtěnka, rudé šaty a rudé střevíce - a bude Vám patřit svět. Nebo legíny a barefootky. Ale tenhle náramek rozhodně potřebujete.

80,00 Kč

Láva: ON a ONA

Dva partnerské náramky v jednoduché harmonii jin a jan. Ženský - černý, symbolizuje jinovou energii - temnotu. Já vím, pánové teď jásají, páč to celý život říkají, že je ženská z pekla. Ale temnota je plodonosná, ve tmě klíčí semena, ve tmě roste nový život. Temnota je klid a bezpečí. A právě taková je i žena, i když v sobě bude mít vždy kapku jangové energie, jednu bílou kuličku. Ta symbolizuje mužský element - aktivitu, světlo a oheň. A i v něm najdeme kapku toho uzemňujícího jinu.  Vždyť nejlepší tma je se světlem. I proto je náramek vyroben z lávy - země políbené ohněm. 

200,00 Kč

Hematit a modrý živec: Meditační

Je pro vás meditace výzvou? Neumíte si sednout na zadničku a nevrtět se? Pak je tento náramek pro vás.  Jde o nejtěžší náramek v mém obchůdku, takže část práce udělá sama zemská tíže. Ale i složení má potřebné účinky: Hematit zajistí uzemnění, teplo a pocit bezpečí. Modrý živec zase světlo, klid a pomoc při komunikaci.  Navíc modrý živec sám o sobě vypadá jako jasná noční obloha s milionem hvězd. Takže když vám budou myšlenky utíkat všemi směry, stačí kouknout na nebe na svém zápěstí a uvidíte, že vše půjde snáz.

150,00 Kč

Křišťál, ametyst, onyx: Ochrana

Kdo by nepotřeboval v dnešní době ochranu. Nejsilnější ochranný kámen vůbec, křišťál, je v tomto náramku ve štědré míře. A aby náhodou nebylo ochrany málo, sousedí se svým fialovým bratrem ametystem. Pro dokonalou ochranu pak celý náramek doplňují bílé onyxy a přívěšek s hamsou - ochrannou rukou.  S takovou si nikdo nedovolí na vás ruku vztáhnout ;)

300,00 Kč

Rudraksha a santal: Proti lenosti

Pro lenivce a profesionální prokrastinátory: Bílý nefrit, howlit a karneol coby zástupci minerální říše, a rudraksha s voňavým santalovým dřevem coby zástupci říše stromů.  Všechny dohromady mají za cíl jediné - vydat tvořivou energii Země smíchanou s chutí do života a popohnat lenivějící buňky těla do akce.  Protože želva nevyhrála nad zajícem ležením, ale stálou a vytrvalou prací. 

160,00 Kč

Ametyst a Růženín: Yogi Love

Ano, je to nejdražší náramek na eshopu. Páč ametyst a růženín, to jsou opravdové perly (nejsou to perly jako perly, obrazně). Ostatní šutry tady v tom obchodě jsou oproti nim úplné šutry. Čeština mi úplně s tím prodejem nevychází vstříc. Tak to řeknu jinak: Tohle je to nejlepší, co si tady můžete koupit. Hned po bolstrech. Bolstry jsou super.  Ametyst: To je ten fialový. Přitahuje lásku a posiluje věrnost. Mám vůbec psát něco dalšího? Tak kdyby vám jako láska nestačila, tak ještě čistí, zahání nespavost, noční můry a pomáhá soustředění. Ale tyjo, to vám fakt nestačí láska? Růženín: To je ten růžový. Dodává lásku a krásu. Je to kámen srdce. Pomáhá sebelásce, zmírňuje úzkosti, strach nebo pocity viny. V kombinaci s ametystem vytvoří takovou auru lásky, že vás nerozhodí nic.  Kdyby žil Lennon, tak nosí tohle. 

200,00 Kč

Jadeit a rubín: Umět se rozhodnout!

Taiwanský jadeit, to jsou ty malinkaté kuličky po obvodu, které mají takovou krásně proměnlivou barvu, kterou nejde vyfotit (jakože já ji neumím vyfotit, sorry). Jadeit harmonizuje všechny čakry. Jo, všechny. Hormonální jóga bledne závistí. A kromě toho také čistí a uklidňuje. Je to takový zenový kamínek. Ale je taky dost praktický. Přitahuje totiž prašule, chechtáky a tak. Prostě dáte sedmdesát kaček a můžete se spolehnout na to, že příští dovolenou strávíte na Bahamách. A aby to šlo takhle snadno, podpoří jadeit vaši rozhodnost i sebevědomí.  Rubín v zoistu. Rubín, to je ten prostřední kamínek, co ho líbají želvy a vypadá jako Země. Je to takový motivační kámen. Je to chlapský kámen, co podpoří naši jangovou část duše. Jinými slovy, budeme draví, sebevědomí a vždy připraveni na sex. Růst chloupků na hrudi či obličeji však potvrzen nebyl, takže cajk.  Náramku pro rozhodnost říkám rozhodně ano!

70,00 Kč

Láva: Z matky Země

Černý a bílý lávový kámen. Láva zajišťuje ochranu. Odráží útoky na vaši duši i tělo. Je to takový štít v hipsterském provedení. Když budete mít tento klenot na ruce, nikdo si na vás netroufne. Můžete klidně přímo do lví klece a nic. Ani škrábnutí. Ale pro jistotu, do lví klece raději nechoďte. Kdyby náramek nááááhodou selhal, tak by vás ten lev mohl sežrat. A kočičky s lávou v žaludku bolí bříško.  Ale spolehnout se můžete na to, že láva je spojena se zemitou sílou Matky Země. Díky ní budete v harmonii nejen se světem, ale hlavně sami se sebou.  Taky dobrý, ne?

70,00 Kč