Pomůcky na cvičení

Pomůcky pro cvičení nejsou nezbytnou potřebou pro domácí praxi. Ale umí ji zpříjemnit. A taky se vám budou motat pod nohy tak dlouho, až podlehnete a trochu si zacvičíte. 

 Destičky a desky znáte z mých lekcí - používáme je v józe, pilates, spirální stabilizaci i DNS. Otravuju s nimi prakticky neustále, takže víte, že jsou fajn. Používáme je jako balanční pomůcku i vypodložení. 

Míčky používám v kurzech a individuálních trénincích především pro chodidla. Doma je můžete ale použít i pro masáž fascií. Nebo jako těžítko. Kecám, jako těžítko jsou totálně nepoužitelné, vždycky sjedou ze stolu dolů. 

Bolstery a polštářky na oči jsou doménou restorativní jógy. Ale mnoho využití mají i pro lenošení, nahřívání nebo kojení. Ne, že by za vás nakojily. To zase ne. Ale lenošit s vámi budou dost ochotně.

VŠECHNY CVIČEBNÍ POMŮCKY

Bolster - vzor hnědá a bílá

Bolster vyráběný z českých látek, českou švadlenou a plněný pohankovými a špaldovými slupkami (poměr 1:1) a českou levandulí se sklizní v roce 2020. Víc lokálně už to nejde :) Bolster má sejmutelný a pratelný potah. Bolster slouží zejména k restorativním formám jógy, díky náplni ze slupek je možné jej také nahřívat (například na topení) a používat jako zahřívací prostředek, například při nemoci. Je také užitečný při spánku v těhotenství - je možné jím pohodlně podepřít horní koleno v pozici na boku. Lze využít i jako kojicí polštář nebo jednoduchá a vkusná zádová opěrka na židli či na křesle. Rozměry: 20x60 cm Váha: 2,9 kg

1 000,00 Kč

Míčky pro spoušťové body

Míčky na uvolnění tzv. trigger pointů. Lze použít i jako masážní míčky pro aktivaci chodidla (viz kurz Zdravá chůze ) nebo masáž fascií.  Cena za 1 ks Pozn. Skáčou jak Babča po hopsinkové šťávě. Jsou bezva. 

100,00 Kč

Desky pro jógu

Desky v rozměru 40x40x6 cm vhodné pro podkládání různých částí těla i pro balanční cvičení. Desky jsou zejména vhodné pro rehabilitační cvičení typu DNS nebo Spirální stabilizace. Šedá barva. Desky vhodné pro nadšence. Jakože vstanu a už tahám SM gumy nebo valím vývojové pozice. Desky zaberou dost místa a mají tendenci překážet a připomínat se, že necvičíte. Takový malý rotoped. Akorát na něj nepověsíte oblečení. A nepůsobí v interiéru tak tvrďácky. Ale pokud ji fakt chcete na cvičení a budete cvičit, tak je to peckózní pomůcka. Fakt. 

450,00 Kč

Bolster na jógu - lapač snů

Bolster vyráběný z českých látek, českou švadlenou a plněný pohankovými a špaldovými slupkami (poměr 1:1) a českou levandulí se sklizní v roce 2020. Víc lokálně už to nejde :) Bolster má sejmutelný a pratelný potah.  Bolster slouží zejména k restorativním formám jógy, díky náplni ze slupek je možné jej také nahřívat (například na topení) a používat jako zahřívací prostředek, například při nemoci. Je také užitečný při spánku v těhotenství - je možné jím pohodlně podepřít horní koleno v pozici na boku. Lze využít i jako kojicí polštář nebo jednoduchá a vkusná zádová opěrka na židli či na křesle.  Rozměry: 20x60 cm Váha: 2,9 kg

1 000,00 Kč