Šperky

Všechny přítomné šperky jsou hand-made. Anebo ručně vyráběné. A nejen ledajakýma rukama, ale osobně mýma levýma rukama. Tudíž je za tím nejen spousta času, energie a píle, ale především vrcholná dávka kroků mimo moji komfortní zónu. A jsou do jednoho vyráběny s láskou. Doslova, protože to je práce po večerech s mým mužem po boku. 

Jo a materiál - tak to se koukáte na 100% přírodní minerální kameny a sem tam nějaký kovový přívěšek. Žádný plast, nebojte. 

Ametyst a Růženín: Yogi Love

Ano, je to nejdražší náramek na eshopu. Páč ametyst a růženín, to jsou opravdové perly (nejsou to perly jako perly, obrazně). Ostatní šutry tady v tom obchodě jsou oproti nim úplné šutry. Čeština mi úplně s tím prodejem nevychází vstříc. Tak to řeknu jinak: Tohle je to nejlepší, co si tady můžete koupit. Hned po bolstrech. Bolstry jsou super.  Ametyst: To je ten fialový. Přitahuje lásku a posiluje věrnost. Mám vůbec psát něco dalšího? Tak kdyby vám jako láska nestačila, tak ještě čistí, zahání nespavost, noční můry a pomáhá soustředění. Ale tyjo, to vám fakt nestačí láska? Růženín: To je ten růžový. Dodává lásku a krásu. Je to kámen srdce. Pomáhá sebelásce, zmírňuje úzkosti, strach nebo pocity viny. V kombinaci s ametystem vytvoří takovou auru lásky, že vás nerozhodí nic.  Kdyby žil Lennon, tak nosí tohle. 

200,00 Kč

Jadeit a rubín: Umět se rozhodnout!

Taiwanský jadeit, to jsou ty malinkaté kuličky po obvodu, které mají takovou krásně proměnlivou barvu, kterou nejde vyfotit (jakože já ji neumím vyfotit, sorry). Jadeit harmonizuje všechny čakry. Jo, všechny. Hormonální jóga bledne závistí. A kromě toho také čistí a uklidňuje. Je to takový zenový kamínek. Ale je taky dost praktický. Přitahuje totiž prašule, chechtáky a tak. Prostě dáte sedmdesát kaček a můžete se spolehnout na to, že příští dovolenou strávíte na Bahamách. A aby to šlo takhle snadno, podpoří jadeit vaši rozhodnost i sebevědomí.  Rubín v zoistu. Rubín, to je ten prostřední kamínek, co ho líbají želvy a vypadá jako Země. Je to takový motivační kámen. Je to chlapský kámen, co podpoří naši jangovou část duše. Jinými slovy, budeme draví, sebevědomí a vždy připraveni na sex. Růst chloupků na hrudi či obličeji však potvrzen nebyl, takže cajk.  Náramku pro rozhodnost říkám rozhodně ano!

70,00 Kč

Láva: Z matky Země

Černý a bílý lávový kámen. Láva zajišťuje ochranu. Odráží útoky na vaši duši i tělo. Je to takový štít v hipsterském provedení. Když budete mít tento klenot na ruce, nikdo si na vás netroufne. Můžete klidně přímo do lví klece a nic. Ani škrábnutí. Ale pro jistotu, do lví klece raději nechoďte. Kdyby náramek nááááhodou selhal, tak by vás ten lev mohl sežrat. A kočičky s lávou v žaludku bolí bříško.  Ale spolehnout se můžete na to, že láva je spojena se zemitou sílou Matky Země. Díky ní budete v harmonii nejen se světem, ale hlavně sami se sebou.  Taky dobrý, ne?

70,00 Kč