INDIVIDUÁLNÍ TRÉNINK

PROČ?

Individuální soukromý trénink je nejlepším způsobem, jak dosáhnout výsledků, ať už mají být jakékoliv - ztráta tělesné hmotnosti, tvarování postavy, zlepšení kondice. Pokud jde o zdravotní aspekty, je někdy individuální trénink dokonce jediným správným řešením, jelikož skupinové lekce neumožňují trenérům důsledně kontrolovat techniku cvičení. A právě správnost nebo nesprávnost techniky pohybu tvoří rozdíl mezi tím, kdy cvičení pomáhá a kdy ubližuje. 

Výhodou individuálních tréninků je, že vyjdou levněji. Ano, jsou dražší, ale ke správnému nácviku jich potřebujete výrazně méně, než je tomu u skupinových lekcí. Řada klientů ani po desítkách lekcí jógy netuší, jak a proč v dané pozici pracovat. V individuálních trénincích je dost času na cvičení i vzdělávání. Mým cílem je, abyste se stali sami sobě nejlepšími trenéry.

KDE?

Aktuálně nabízím soukromé tréninky v brněnském studiu LeVITAs nebo v Mateřském centru Viničné Šumice

Nabízím tréninky online - přes zoom. Podmínkou je první a druhá lekce osobního tréninku, následně maximálně pět lekcí online. Po další lekci osobního tréninku, kde překontrolujeme techniku, opět můžete pokračovat s pěti online lekcemi. 

JAK?

Na první lekci prokonzultujeme naše možnosti, Vaše i moje. Vaše představy a cíle. Moje limity a znalosti. Budeme řešit, kdy, jak dlouho a jak často jste ochotni cvičit a podíváme se na to, co v běžném životě bychom mohli změnit tak, aby nápravného cvičení mohlo být co nejméně a pohybu v životě co nejvíce. Když zbude chvilka, koukneme se na dech. 

Na základě první lekce se rozhodnete, zda budete dále docházet. Vzhledem k časovým omezením bohužel aktuálně nepřijímám klienty pro nárazové tréninky. Domluvíme se tedy buď na ukončení spolupráce nebo na nastolení pravidelného setkávání dle Vašich možností. Což zejména znamená, že si rovnou v kalendáři obsadíte minimálně pět dalších týdnů pro setkávání se mnou. 

CO?

Nejčastějším požadavkem na cvičení je jóga. Jóga je skvělá a je v mnoha ohledech velmi užitečná, pokud jde o bolesti zad. Ale v mnoha dalších případech je pro některé z nás nevhodná nebo dokonce úplně nebezpečná. Proto necvičím jen jógu nebo jógu ve vzduchu. Kombinuji vždy různé metody, které ovládám - DNS profesora Koláře, spirální stabilizaci doktora Smíška, pilates, cvičení s balančními pomůckami, strečinkové metody, kondiční posilování nebo dechová cvičení. Na každý trénink se poctivě připravuji a snažím se pro klienta najít to nejvhodnější řešení. Pravidlem ale je, že k tělu přistupuji komplexně. Snažím se odhalit souvislosti a nesoustředím se pouze na tu bolístku, se kterou klient přichází. Bolí Vás záda - koukneme na nohy. Bolí Vás hlava - mrkneme na pánevní dno. Chcete vytvarovat bříško - podíváme se na dýchání. 

Zkrátka tělo nás bude zajímat celé. 

CENÍK INDIVIDUÁLNÍCH TRÉNINKŮ:

  • Lekce 60 minut - MC Viničné Šumice                                                                 700,- Kč
  • Lekce 60 minut - LeVITAs                                                                                       1000,- Kč
  • Lekce 60 minut - online (nutný předchozí osobní trénink)                       650,- Kč

POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ