LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ

AKTUÁLNĚ Z RODINNÝCH DŮVODŮ LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ OSOBNĚ NENABÍZÍM. MŮŽEME SI ZAVOLAT ČI NAPSAT, PRO OSOBNÍ NÁVŠTĚVU VŠAK PROSÍM KONTAKTUJTE KOLEGYNĚ 

Poradenstvím při kojení se zabývám od roku 2019, kdy jsem prošla školením u Přirozeného kojení. 

Ženy se snažím podpořit v jejich schopnosti o své dítě pečovat ve všech směrech. Každá žena v sobě nese dostatek síly i znalostí pro to, aby mohla své dítě s láskou vychovávat. 

Při poradenství nesahám na dítě ani na ženu a pro ukázku možných poloh používám manipulační panenku. Do intimity ženy, ani do její vazby k dítěti nezasahuji nežádoucími doteky nebo tlakem na výkon. Naopak, hledáme společně cestu, kterou sama žena vyhodnotí jako nejlepší. 

Při poradenství neprodávám a nepodporuji prodej bylinných kapslí nebo léčiv. Jako dáreček ode mne můžete obdržet bylinný čaj pro dobrou náladu, nikoliv však pro tvorbu mléka. 

V případě poranění bradavek nebo infekce doporučuji běžně dostupné preparáty. Je také možné si ode mne zapůjčit stříbrné kloboučky podporující hojení (nikoliv kojicí kloboučky). 

Nad rámec poradenství mohu nabídnout instruktáž k nošení dítěte v šátku a taktéž zapůjčení šátku

Poradenství poskytuji výhradně u Vás doma, jelikož pro správné řešení potíží je nutné, aby matka i dítě byly ve svém autentickém prostředí. 

Cena:

Laktační poradenství u Vás doma: 800,- Kč

Zapůjčení stříbrných kloboučků: 150,- Kč/týden

Zapůjčení šátku na nošení dítěte: 14 dní zdarma, dále 200,- Kč/měsíc

Doba trvání poradenství se různí, nejčastěji mezi jednou a třemi hodinami. Cena poradenství se nemění.

Zapůjčení šátku zdarma umožňuji pouze klientkám z laktačního poradenství.