Protože jsem to řekla! 

Nebo napsala. To je fuk. 

Proč píšu? 

Protože prostě proto. Tečka. A někdy vykřičník. Občas otazník. Středník nikdy. 

To jen, abyste na něj nečekali.

TADY JE TO TAKOVÁ FUN PAGE. Pokud hledáte články o cvičení, cykličnosti, kojení...tak úplně dole na stránce ZDE ;)

Jako trenérka mám vynucené prázdniny již od pátku, můj muž má home office od soboty. Jako lidé jinak v jednom běhu tak aktuálně zažíváme rodinnou pohodu, jakou by nám mohla závidět kdekterá italská domácnost.

Dcera po mně chtěla, abych jí vymyslela básničku o Hrochovi. Pak se zamyslela a změnila své přání na básničku o Hrošici. Takže tady je. Básnička o Hrochovi. A o Hrošici. I když ta tam vlastně není. Ale to je pointa, takže pšššt.

Cestování s malými dětmi je téma, které plní maminkovské weby, hororové scénáře i ordinace psychiatrů poměrně dlouho. I já jsem se již podělila o náš zážitek z cesty do Itálie s osmiměsíční dcerou. To jsem ještě netušila, jaká je pohoda cestovat s nemluvícím dítětem.

Proto hledáte aktivity, při kterých budete v neustálém pohybu a vaše ratolest bude zasypána podněty, díky kterým nebude mít na pojídání písku čas. Vydali jsme se proto do Benátek: Ráno počalo tradičním dovolenkovým rituálem, který prostě zbožňuju. Miluju. Nemůžu se ho nabažit. Prostě ááááách. Přítel si vezme dceru, jdou do kuchyně a já dospávám....

Bylo, nebylo, byl jednou jeden král. A pak ještě jeden král. Takže dva. Dva králové v sousedních královstvích. Obě ta království se měla dobře. Dalo by se dokonce říct, pohádkově. A v obou těch královstvích měli jeden jediný problém, a tím byl černokněžník Tmoun Ošklivoun.